Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Zprávičky > Hotel Refugium > Reakce na komentář

Hotel Refugium

Re: Hotel Refugium

[Registrovaný] Radek, 28.08.2015 13:27

Tady je porad vic a vic legrace. Tak jsem si sel precist ten uzasny clanek.

ubráněná rodinná políčka se ale v každé generaci dělí na menší a menší kousíčky, mezi stále více dědiců, a synovec tak vraždí strýce, aby získal půdu, na které by mohl postavit dům a oženit se. Mají tam totiž poměrně rozumný systém, že si chlap první musí postavit dům a živobytí a až pak může shánět nevěstu.

Hned v prvnich odstavcich je jeden z nejvetsich problemu, ktery si ale ti pricmoudli chasnici a dobraci uz pritahli a pritahnou s sebou k nam, do Evropy. Sukaji jako krysy a taky se tak mnozi (jak doma, tak uz i v Evrope, ti desitky let "integrovani"). Takze to je zasadni nedostatek celeho clanku, dal ten pamflet ani nectu. Opet skocim do rise zvirat. Staci videt, jak se mnozi nepuvodni druhy v mistech, kam byly clovekem zatazeny umele. Par prikladu USA -prasata, hadi > Australie - prasata, zaby, kralici atd. Nikde nevi co s tim.

Na to okamzite navazuje dalsi problem. Kde ty pricmoudle krysy, ktery se sem ted zenou bez bab, budou brat zensky? S kym se budou mnozit? Odpoved je jasna, budou znasilnovat nase baby, ostatne to uz v severskych zemich docela vesele provadeji a policajti to jeste tutlaji.

Nikdy a nikde to nebude fungovat. Z principu nemuze, ale multykulty dementni mozecky to ve sve vseobjimajici velikosti a laskypllnosti nemuzou pochopit. Sami ale nepomuzou. Zadny z nich jeste nema sveho uprchlicka doma. A jen zamezim dalsim dotazum. Posledni dobou se objevuji od slunyckaru reakce, ze si mame vzit domu nemocny deti a duchodce. Ne, nevezmu si je. O ty se ma postarat jejich rodina, potazmo stat, na to jsou dane. A to nejdulezitejsi - ja zadnymu slunyckarovi domu ci do sousedstvi nenutim napriklad cigany, tak at on, z nedostatku argumentu nepouziva demagogii o ubohych detech, duchodcich apod. Ti jsou totiz skutecne ubozi, na rozdil od tech pristehovalejch parazitu.

Za dalsi, uz jste se nekdo z tech posranejch slunyckaru zamyslel nad tim, kdyz vsicni ti cmoudi poslechnou "volani rodu" a vzbourii se? Ale myslim poradne a najednou. Co budeme delat? Kdyz nase armada ma pry neco mezi 5-7t. bojeschopnych muzu a cmoudu tady bude treba jen 50t.?

Co udela Nemecko? Kdyz jich tam budou mit i s priblblejma Turkama desitky milionu? A cmoudi si zbrane sezenou...

Reakce na komentář

Nepovolená operace

Nemůžete přidat komentář, protože nejste přihlášen.

Zpět na zprávičku Zpět na zprávičky

Reklama

© 2005-2018 Poradna.net – info@poradna.net, Google+