Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Debaty > Manévry s regály v super-hyper

Manévry s regály v super-hyper

[Moderátor] L-Core, 14.08.2018 15:28, Debata, 16 příspěvků (339 zobrazení) [Upraveno]

V našem okresním městě tohle spustila billa. Člověk vleze do obchodu, a prostě tím jejich nově postaveným bludištěm musí prolézt komplet prodejnu, aby se s třemi koupenými věcmi dostal ke kasám. Kde jsou ty doby jedné hlavní ulice a spousty postranních kolmých uliček, kupující vše snadno našel. Když jdu pro rohlíky a rum, nemusím přece nutně prolézat kolem tampónů, žrádla pro psy, a těstovin, které se prý zaručeně nelepí.
Teď se připojil penny market. (Pro grammar nazis: vím, že vlastní jména mají být velkými písmeny, ovšem pokud činnost někoho nesnáším či někým opovrhuji, úmyslně volím malé)

Jestli si ten vynálezce (už ho vidím, blbečka, věk těsně nad dvacet, neudělal za korunu užitečné práce, ale moudrý je jak "šalamúnova řiť") myslí, že blouděním po obchodě budu kupovat cokoliv mimo svůj seznam, jen proto, že mi nastrčí pod nos nějaký předražený výrobek, ideálně s cedulí "super angebot", mýlí se. Vím, že mi každý "marketingový specialista" bude zaujatě vysvětlovat, jak je to přínosné pro byznys, jak na tom strašně vydělají.. nevím. Na mě ani halíř.

Dnes (právě v tom p m) jsem potkával spousty lidí, kteří imrvére brblali, že nic nemohou najít, že raději půjdou jinde. A ironický škleb perzonálu jen potvrzoval, že ani oni nejsou z podobných manévrů nadšeni.

Takže, ty blbečku, který tohle vymýšlíš a třeba náhodou to tu čteš, nepřeji ti nic pěkného. A zvažuji, zda nepožádat o výpomoc v tom mém přání kolegu z Valach (...seš perspektivní managor, tak pátrej, co tím myslím ]:)).

Přispět do debaty

Reklama

Nezobrazuje se 9 starších příspěvků. Zobrazit všechny

Re: Manévry s regály v super-hyper nový

[Registrovaný] IQ37, 16.08.2018 01:35

Supermarkety jsou pro blbce. Skalní si všechno vypěstují na zahrádce! :-D

Tohle funguje v kvelbech už dlouho. Stejně tak "přemísťování" regálů se zbožím na druhý konec, aby zákazník musel absolvovat novou "krysí dráhu" a cestou přihazoval do vozíku věci, které původně vůbec koupit nechtěl. Řešení je jednoduché: stačí čtyři písmenka: PEPO!

^ Odpovědět

Jsem blbec - takže průměr. Na každého kosa se najde kámen.

# nový

[Moderátor] L-Core, 16.08.2018 08:46

Tak vypěstujeme toho doma dost, ale třeba ubrousky, mouku, mýdlo či fusekle neumíme :)
PEPO jsem nepochopil.

< Odpovědět

Re: Manévry s regály v super-hyper nový

[Registrovaný] XoXoChanel, 17.08.2018 11:55 [Upraveno]

V našem okresním městě tohle spustila billa. Člověk vleze do obchodu, a prostě tím jejich nově postaveným bludištěm musí prolézt komplet prodejnu, aby se s třemi koupenými věcmi dostal ke kasám. Kde jsou ty doby jedné hlavní ulice a spousty postranních kolmých uliček, kupující vše snadno našel.

- Od doby, kde mamé 10 druhu masla a dalsich 10 druhu mléka, 10 druhu peciva. Jedinou 10tku tam meli nechat Prazdroj.
- Spusteni obchodu (marketu) je vzdy zalozena na nejakém modelu, za 3 mesice uz to bude poskladané jinak (a menit se budou jen nekteré regaly zkrz celni nabidky a podobne).
* 20 tileté ucha v obchode s kravatou jsou vetsinou na managerské zauceni, dneska je potkas i treba v McDonaldu, povolani uz bohuzel nema takovou (moralni) hodnotu jako predtim. Predtim ses na takového cloveka podival a rekl' ten bude asi hodne ucenej", dneska "ten bude asi hodne bohatej".

Ale nasralo te to asi hodne no jak vidim :-) ..
* K tomu PenyMarketu, tusim ze ty prospekty tiskne v CR rumun pro Itali (vazne).

^ Odpovědět

# nový

[Registrovaný] Prasak, 17.08.2018 14:22

Ne bohatej, ale obvykle bezpáteřní a namyšlenej.

< Odpovědět

Vševěd: A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. Já je chytám. Zlatovláska: A co s nimi potom děláte? Vševěd: Většinou je zahazuju.

Re: Manévry s regály v super-hyper nový

[Registrovaný] Yarda, 17.08.2018 14:35

V našem okresním městě tohle spustila billa. Člověk vleze do obchodu, a prostě tím jejich nově postaveným bludištěm musí prolézt komplet prodejnu, aby se s třemi koupenými věcmi dostal ke kasám.

Mne takhle $ere IKEA. Tedy ne$ere, protože když se chci jen podávat třeba na psací stoly, tak se tomu hyperqelbu širokým obloukem vyhýbám.

^ Odpovědět

Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

# nový

[Registrovaný] Prasak, 17.08.2018 19:51

Tyhle procházky celým obchodem kolem všeho zboží je právě vynález z Ikey.

< Odpovědět

Vševěd: A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. Já je chytám. Zlatovláska: A co s nimi potom děláte? Vševěd: Většinou je zahazuju.

# poslední

[Registrovaný] merlouska, 20.08.2018 19:39

Aspon ze tam maji zkratky. Takze se to da i trochu zkratit :-)

< Odpovědět

Reklama

Přispět do debaty Zpět na debaty Nahoru

Reklama

© 2005-2019 Poradna.net – info@poradna.net, Google+