Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Debaty > Star Wars: The Last… > Reakce na příspěvek

Star Wars: The Last Jedi

Re: Ty si vážně myslíš, že lidi se nemění? To jako měl být Luke pořád stej…

[Registrovaný] Araneus84, 02.01.2018 20:34 [Upraveno]

Ale lidi ví, co chtějí. Chtějí svět Starwars. Takový jaký je, tedy spíš takový jaký byl.

To ale neznamená, že je pouze třeba "přetočit" starou epizodu a ušetřit tak na kvalitním scénáristovi (ep. VII) nebo to celé posr***t epizodou VIII, která je doslova složena je z vykradených scén z jiných filmů a staví svět SW na hlavu.

Při epickém 18 hodinovém utíkání rebelů se mi okamžitě vybavila epizoda southparku, kde Cartmem ujíždí policejnímu komandu na tříkolce.
Navíc jak jsem pochopil, tak jdou nepřátelské lodě likvidovat tak, že se proti nim rozjedu lodí s hyperpohonem. Proč to jako teda neudělali úplně stejně s těma ostatníma svýma loděma namísto aby je nechali jen tak odstřelit ? Proč to ta modrovlasá stařena nenapálila do toho křížníku hned jak zbyla sama na palubě ?
Matrixový klíčník vyčetl z vnitřností jaké ryby, že rebelové uniknou v záchranných modulech, když to nevěděli ani ti, co pro něj šli ?

Ano, ve světe starwars nefunguje vše dle přírodních zákonů (také pomíjím shazování bomb ve vesmíru a výbuchy, budiž. Prostě jiný vesmír, jiná galaxie)a pomíjím i to, že ve vesmírných lodí se bomby z bombardérů shazují zhruba stejným způsobem jako v době krátce po vynálezu letadla, tedy víceméně ručně...). Ale do očí bijící nelogické HOVADINY člověk s alespoň průměrným iq schopen skousnout prostě není a celý film to degraduje někam do kategorie céčkových filmů, co se dávají v televizi po půlnoci, protože na ně stejně nikdo nekouká.

Mimochodem ep. VII nebyla sice nic extra ale pořád ušla.

A jak jsem napsal výše Rogue one je rovněž ze světa starwars a není to shit, ale super film. Proč ? Protože je ze světa starwars a není to jen kopie starého dílu.

Reakce na příspěvek

Nepovolená operace

Nemůžete přidat příspěvek, protože nejste přihlášen.

Zpět na debatu Zpět na debaty

Reklama

© 2005-2019 Poradna.net – info@poradna.net, Google+