Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Debaty > Co udělat, aby nezamrzla voda na chatě, kam chci jezdit i v zimě?

Co udělat, aby nezamrzla voda na chatě, kam chci jezdit i v zimě?

[Registrovaný] bolopo, 28.11.2016 14:34, Debata, 6 příspěvků (220 zobrazení)

Dobry den / ahoj,

resim problem, jak vyresit, aby mi na chate nezamrzla voda v zimnich mesicich? tento rok potrebuji byt na chate i v zime, vodu zde cerpam z 10m kopane studny cerpadlem, ktere je ukryto nadzemi, v polo-sklepe,
dany prostor jsem prozatim zateplil polystyrenem, plus mi soused poradil, at poridim dlouhohořící svícky, ktere ve skoro uzavrenem prostoru (privod vzduchu je vyresen) vytvori aspon minimalni teplotu, diky ktere voda nezamrzne... otazkou je, jak vyresit, aby nezamrzla voda v potrubi a v chate? za me by stacilo aby se cca kazde 4h spustil obeh vody, tzn vyresit to, aby se nejak "samo" splachlo wc nebo se nejak "sama" odtocila voda kohoutkem? nemate nekdo nejaky napad? pripadne nechat vodu pustenou do nejakeho "cerpadla" ktere v navaznosti na casovac pravidelne nasaje vodu a tim da cely okruh vody (studna-cerpadlo-trubky-kohoutky) do pohybu? nebo nevim... na chate budu prebyvat vzdy tak 2-3 v kuse, ale i tak tzn, ze odjedu v 7h rano a vratim se v 19h... pak budou ale dny, kdy tam 2-4dny vubec nebudu... nejaky napad? dekuji.

Přispět do debaty

Reklama

#

[Registrovaný] bolopo, 28.11.2016 18:29

Debata je zamcena :(

< Odpovědět

#

[Registrovaný] karel, 28.11.2016 18:54

Číst se tam dá i tak. Koukám, že tohle půjde ztuha. Když napíšu, že máte namířit kurzorem myši na slovo ___KLIK___ a potom jednou stisknout levé tlačítko myši, povede se to? Teda ne na tohle, ale na to, co bude na dalším řádku.
___KLIK___

< Odpovědět

# poslední

[Registrovaný] bolopo, 29.11.2016 11:09

diky, nechme to byt :)

< Odpovědět

Reklama

Přispět do debaty Zpět na debaty Nahoru

Reklama

© 2005-2018 Poradna.net – info@poradna.net, Google+