Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Debaty > Turecko prevrat ako dalej

Turecko prevrat ako dalej

[Moderátor] fleg, 15.07.2016 23:52, Debata, 5 příspěvků (218 zobrazení)

Turci zadržiavali na svojom území milióny migrantov. Prípadná občianska vojna by spôsobila chaos a pravdepodobne uvoľnila ďalšiu vlnu. Dúfajme, že puč neskončí občianskou vojnou.

Přispět do debaty

Reklama

Re: Turecko prevrat ako dalej

[Moderátor] L-Core, 16.07.2016 10:09

Nepochopím ty blbečky, kteří tam dnes letěli. Aby za pár dní nevolali o pomoc. Merde.

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zive-turecko-ovladl-chaos-pri-pokusu-o-puc-zrejme-zemrely-de/r~15ff9c6a4b0611e69966002590604f2e/

9:14
Ministerstvo zahraničí už v noci vydalo doporučení, aby Češi do země necestovali. Navzdory tomu odletěla dnes brzy ráno z prahy zhruba stovka lidí do letoviska Antalya.

^ Odpovědět

# nový

[Registrovaný] kozakl, 16.07.2016 18:23

Tady tu medvědí službu dělají i média. Dnes dopoledne byl na ČRo Brno rozhovor o situaci v Turecku .. a víte s kým byl veden ? S delegátkou nejmenované cestovky ... to mě dostalo,samozřejmě že ujišťovala že naši turisté nemusí mít naprosto žádné obavy a že se nic tak vážného neděje. V celou pak ve zprávách vteřinová zmínka,že MZ nedoporučuje nyní do Turecka cestovat. Pak že peníze nejsou vše. i za cenu životů cestovka musí vydělat.

< Odpovědět

# poslední

[Moderátor] L-Core, 16.07.2016 18:59 [Upraveno]

Osobně považuji ty různé představitele cestovek a cestovního ruchu vůbec za stejnou kategorii jako prodejce dek a kastrólů nebohým důchodcům, které vylákali na výlet za dechovkou. :x:

Služeb cestovek nevyužívám; v případě potřeby si zajistím dtto sám - a ve výsledku o desítky procent levněji.

< Odpovědět

Re: Turecko prevrat ako dalej nový

[Moderátor] touchwood, 16.07.2016 11:04

O migranty až tak nejde. Jde o to, jaký má smysl podporovat islamizaci a putinizaci země Erdoganovým režimem. Zde se přímo projevuje slabost demokracie, protože tato země nemá demokratické principy zažité. Z mého pohledu by bylo asi lepší, kdyby uspěl puč, jako se to stalo už historicky několikrát a vše se vrátilo zpět k atatürkovskovému pojetí státu. Bohužel, právě role armády ukazuje, že takové politické schéma je dlouhodobě neudržitelné, pokud se nezmění způsob uvažování samotných občanů. A když jsem viděl v TV, jak tamní vopičky mavají na ulici ukořistěným nabitým automatem (naštěstí mu někdo následně aspoň vytáhl zásobník), nejsem vůbec přesvědčen, že to má nějaké pozitivní řešení.

Apropos, po posledních událostech to vypadá, že na vstup do EU můžou Turci na hezkých pár let zapomenout.

^ Odpovědět

Re: Turecko prevrat ako dalej nový

[Registrovaný] paulpol, 16.07.2016 12:24

Bohužel ted´budou migranti i Turci.

^ Odpovědět

Reklama

Přispět do debaty Zpět na debaty Nahoru

Reklama

© 2005-2018 Poradna.net – info@poradna.net, Google+