Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Debaty > Piskani v usich

Piskani v usich

[Registrovaný] storny, 30.12.2015 11:57, Debata, 23 příspěvků (391 zobrazení)

Zdravím všechny, už asi 40 hodin se potykam s problémem... Nešťastnou náhodou mi řachla petarda u hlavy a teď mi piska v levem uchu. Nemá s tím někdo z vás třeba z vojny zkušenost? (tam muselo bejt ran jako sviňa).. Myslím že je to o trochu lepší než včera ale od ty doby jsem skoro vůbec nespal. Četl jsem scénáře, že to může zůstat člověku do smrti, proto se ptám, jestli to někdo nezažil třeba po koncertu nebo tak a po jaké době se toho zbavil. Budu vděčný za jakoukoli zkušenost! Díky! Až to půjde, tak zkusím samozřejmě doktora... A bacha na ty zkurveny rany, at nedopadnete jako já. Nedá se spát! Ryma či chřipka je oproti tomu úplný prd!!!

Přispět do debaty

Reklama

Nezobrazuje se 20 starších příspěvků. Zobrazit všechny

Re: Piskani v usich

[Registrovaný] aki, 01.01.2016 20:38

Stalo se mi něco podobného - při experimentování s výbušninami. K explozi došlo v polouzavřeném prostoru na balkóně, praskl mi bubínek, na ucho jsem několik dní neslyšel. Je tomu již asi 20 let, s uchem mám stálé problémy - trvalý slabší tinnitus, šelesty, občasné silnější pískání, dle audiometru výpadek některých frekvenčních pásem.

Doporučuju co nejdřív zajít do nemocnice, v začátku lze hodně zachránit léky na prokrvení vnitřního ucha.

^ Odpovědět

#

[Registrovaný] storny, 02.01.2016 09:33

Děkuji za odpověď. Pískání se určitě o něco zlepšilo, ale slyším to pořád. Uvidíme po klidném víkendu a pak kdyžtak doktor. Myslím ale, že vy jste to měl o dost vážnější.

< Odpovědět

# poslední

[Registrovaný] kingdomcome1, 12.01.2016 20:42

Zvykneš si, ja som to mal po zápale stredného ucha a píska mi stále ale len trochu na začiatku to bolo niečo nehorázne viem si to predstaviť potom to ustúpilo na jemné pískanie... ale počujem to no nevadí mi to keď si to neuvedomujem tak to nepočujem velmi.

< Odpovědět

Reklama

Přispět do debaty Zpět na debaty Nahoru

Reklama

© 2005-2018 Poradna.net – info@poradna.net, Google+