Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Debaty > Stížnost na hluk u sousedů

Stížnost na hluk u sousedů

[Registrovaný] Moniseeek, 19.12.2015 12:23, Debata, 9 příspěvků (326 zobrazení)

Zdravím, chtěla bych se poradit ohledně stížností na sousedy, kteří bydlí nademnou. Mají 12 vnoučat a ty jsou neustále u nich, protože je hlídají a dělají celý den od rána do večera strašný rachot a dupou jako sloni. Domovnice o nich ví, že dělají rachot i na chodbě a několikrát na ně byla zvonit s tím, že jsem si stěžovala na rachot a oni prostě nic, začnou dupat a mlátit se vším naschvál. Dnešním dnem mi došla trpělivost,protože dělám 3směnný provoz a abysolutně se nemůžu vyspat např. po noční nebo před noční. Člověk nemá klid na odpočinek a aby se dalo v klidu podívat na film v TV? Tak na tohle můžu zapomenout. Děcka lítají z pokoje do pokoje,neustále s něčím bouchají,mlátí se, řvou. Když už si myslím, že bude klid tak začnou majitelé se hádat, protože si potrpí na pití,takže většinou když dojdou z hospody začnou hádky. Už jsem uplně nešťastná, že jsem byt koupila, protože tohle jsem nevěděla. Pomůže mi stížnost na družstvu nebo si myslíte, že s tím nepůjde nic udělat? Děkuji

Přispět do debaty

Reklama

Re: Stížnost na hluk u sousedů

[Registrovaný] karel, 19.12.2015 12:41

Tady budoucnost dětí chráníme, radostné skotačení k tomu patří.
Když člověk opravdu pracuje a vrátí se z noční unavený, usne bez problémů. Čím jsou sousedi tmavší, tím menší je šance něco vyřešit a jediná možnost je byt prodat, ideálně neslyšícímu (dříve hluchému). Právní poradna je vedle.

^ Odpovědět

Re: Stížnost na hluk u sousedů

[Moderátor] touchwood, 19.12.2015 13:35

Pokud slušná domluva nefunguje, můžeš začít pouštět hlasité techno. ;-)

Druhá varianta je hluková izolace stropu (alespoň tam kde spíš).

^ Odpovědět

Re: Stížnost na hluk u sousedů

[Registrovaný] Yarda, 19.12.2015 18:37

Co to prásknout sociálce, že ty děti jsou v nevhodném prostředí?
Případně se dohodnout s nějakými slušnými Romy, párkrát je pozvat na kafe a v baráku nechat uniknout informaci, že ten kravál nebudete snášet a chcete si s nimi vyměnit byt.

^ Odpovědět

Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Re: Stížnost na hluk u sousedů

[Registrovaný] Prasak, 19.12.2015 18:46

Prakticky nemůžeš vůbec nic, jen trpět. Bohužel.

^ Odpovědět

Vševěd: A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. Já je chytám. Zlatovláska: A co s nimi potom děláte? Vševěd: Většinou je zahazuju.

Re: Stížnost na hluk u sousedů

[Registrovaný] Moniseeek, 19.12.2015 21:22

Jenže děti tady jsou na návštěvě nebydlí tady takže je mi to už jedno at jim to klidně družtvo zakáže. Jako chápu, že je to dítě, ale takový "bordel" by moje dítě nikdy nedělalo, protože mě osobně by to vadilo.

^ Odpovědět

#

[Registrovaný] Prasak, 20.12.2015 00:17

A co bude družstvo dělat, když ten zákaz nebudou respektovat? Odpovím ti - nic. Je to fakt na hovno, když máš blbýho souseda, tak naše zákony jsou prakticky bezzubý. Kuřáci, dupači, ožralci, pubescenti s hlasitou hudbou... můžeš si stěžovat kde chceš, v noci klidně poslat policajty, ale pokud dotyční sami nechtějí změnit svůj přístup k sousedům, nezbývá než trpět.

< Odpovědět

Vševěd: A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. Já je chytám. Zlatovláska: A co s nimi potom děláte? Vševěd: Většinou je zahazuju.

#

[Moderátor] L-Core, 21.12.2015 06:52

Navíc se může stát, že stěžovatel nakonec bude za rasistu. A kromě kraválu se bude muset pak vypořádat i s posprejovanými dveřmi od bytu, hromádkou fekálií na rohožce, případně rozbitou hubou.

Hlavně, že máme tu demokracii, která ale platí tak nějak pro každého jinak.

--
Manželka byla kdysi na výměnném táboře v NDR. Organizovalo to místní JZD, které mělo družbu s nějakým německým LPG. Bydleli normálně u lidí.
V paměti jí utkvěly dvě věci:
1) spousta čápů v oné vesnici
2) kontrola dodržování nočního klidu. To fungovalo tak, že normálně po desáté večer chodil po dědině policajt (možná více?) a když se odněkud linuly zvuky - třeba hlasitěji hrající TV - už hrozil klepáním pendreku na okno.

< Odpovědět

Re: Stížnost na hluk u sousedů

[Registrovaný] kingdomcome1, 21.12.2015 16:36

watch pusti na plné určite im to zahreje na srdiečku :D

^ Odpovědět

# poslední

[Registrovaný] icepower32, 22.12.2015 23:36

Naládovat youtube playlist, pořádně to osolit a jít pryč z bytu https://youtu.be/_kprGFPCd_E?t=1139
Po pár dnech si myslím bude ticho :-D

< Odpovědět

Reklama

Přispět do debaty Zpět na debaty Nahoru

Reklama

© 2005-2018 Poradna.net – info@poradna.net, Google+