Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Debaty > PPL co to znamená, dodání někomu jinému?

PPL co to znamená, dodání někomu jinému?

[Registrovaný] 001, 28.08.2015 21:58, Debata, 10 příspěvků (276 zobrazení)

Zdravím, jsem zde dnes spíše s dotazem. 27.8. jsem si objednal balík na alfa.cz a zvolil jsem přepravní službu PPL, vše jsem zaplatil předem, protože většinou u sebe nemám hotovost. Dnes 28.8. mi přišla SMS zpráva: "Dobry den, dnes Vam budu mezi 15-17 dorucovat balik (č. balíku) bez dobirky. Pokud Vam cas navyhovuje volejte (zřejmě číslo řidiče) (Jméno řidiče) PPL". Což by nebyl problém, kdyby přijel. Další dvě hodiny po limitu (17. hod) jsem se smířil, že tedy zřejmě nedostanu svůj balík dnes, ale až v pondělí(snad). Jenže, když jsem zabloudil na PPL stránky, abych se podíval, kde se valí můj balík, tak mě tam zarazilo pár informací viz příloha. Co si myslíte, měl toho prostě moc a nestihnul to? Či to dal někomu jinému? :-/

A jinak co volíte při objednávání z e-shopů vy, jakého dopravce? ČP nebo PPL atp.?

[484-vystrizek-png]

Přispět do debaty

Reklama

Re: PPL co to znamená, dodání někomu jinému?

[Registrovaný] Dale Cooper, 28.08.2015 22:24 [Upraveno]

To vypadá divně. Možná to "převzetí od zákazníka" znamená, že když to nedoručil, že to musí dát znova do systému a třeba to poveze v pondělí. Každopádně, v pondělí bych si tam zavolal...
No, počta je můj chlebodárce, tak by bylo divné, kdybych preferoval jiné dopravce. Po pár problémech si nemůžu stěžovat, co mi kdo pošle, to mi přivezou i když nejsem doma. Řidič asi už ví, že naši jsou důchodci a jsou furt doma. Tak není problém. Ten jsem ale neměl ani s PPL. S DPD jo, ti mi vezli tuner a zk_rvili ho... Neřešil jsem to, známý to opravil.

^ Odpovědět

Sovy nejsou tím, čím se zdají být.

#

[Registrovaný] 001, 28.08.2015 22:53 [Upraveno]

Asi to udělám tak, že první zavolám tomu řidiči, možná bude něco vědět, když ne tak zákaznický servis to jistí. :-)

< Odpovědět

Re: PPL co to znamená, dodání někomu jinému?

[Registrovaný] Prasak, 28.08.2015 22:54

Já volím poštu a pokud to jde, tak dodání balíku na poštu. Tam si pro něj dojdu, až budu mít čas, narozdíl od PPL, nebo DPD, který mají rozptyl dodací doby 4 hodiny a jak trubka na ně musím čekat, až se dovalí až k nám. Takže kvůli nim abych nechodil ani do práce.
I když pošta taky žádnej zázrak, při poslední objednávce byla poškozená krabice s počítačovou bednou, naštěstí obsah byl v pořádku. Nikde se s tím neserou a víte proč? Protože všude makaj lidi a lidi jsou všude stejní, jak u PPL, tak u pošty.

^ Odpovědět

Vševěd: A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. Já je chytám. Zlatovláska: A co s nimi potom děláte? Vševěd: Většinou je zahazuju.

#

[Registrovaný] Dale Cooper, 28.08.2015 23:08 [Upraveno]

Je to jak píšeš. Poškozená škatule se stane, jestli to bylo posílané z jiného kraje, tak to zažilo pár překládek a cestu někde v nákladovém prostoru kamionu s dalšími balíky; stačí, aby byl vedle naložený nějaký dvacetikilový macek, kamion musel prudčeji zabrzdit a je to. No a nebo to měl v ruce někdo, kdo pracuje metodou ŽÁVES.
Hlavně že obsah přežil :)

< Odpovědět

Sovy nejsou tím, čím se zdají být.

#

[Registrovaný] Qet, 30.08.2015 23:52

metodou ŽÁVES

prosím preklad

< Odpovědět

#

[Registrovaný] Qet, 31.08.2015 00:06 [Upraveno]

vďaka, toto mi gôgľiť naozaj nenapadlo...

< Odpovědět

Re: PPL co to znamená, dodání někomu jinému?

[Registrovaný] 001, 31.08.2015 17:19

Tak balík nakonec dorazil v sobotu, když jsem se ptal řidiče proč rozváží v sobotu, tak mi řekl, že v pátek se nějak borec, co má na starosti náš okres vysral na rozvážku a naházel to do depa, idiot.

^ Odpovědět

#

[Registrovaný] jirka44, 31.08.2015 21:01

Tak to ovšem byla metoda VŮŽAS.

< Odpovědět

Re: PPL co to znamená, dodání někomu jinému? poslední

[Registrovaný] ATABoS, 03.09.2015 21:26

Prevzeti zasilky od zakaznika znamena od odosilatele. Proste chyba v systemu, po doruceni je tam stav predani zasilky zakaznikovy. Nahore to mas postupne serazene..

^ Odpovědět

"It's just the doctor." || "U svatýho kokota" - Martin Rota (2014) || "I refuse your reality and substitute my own." - Adam Savage

Reklama

Přispět do debaty Zpět na debaty Nahoru

Reklama

© 2005-2018 Poradna.net – info@poradna.net, Google+