Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Debaty > Modré zóny

Modré zóny

[Registrovaný] Zarniwúp, 30.07.2015 00:47, Debata, 4 příspěvky (129 zobrazení) [Upraveno]

Do Dejvic, ač nepražáci (již) jezdíme k zubaři a tam, kde potřebuju zaparkovat, nebývá problém a ani z placeného parkování by mi pupínky nenaskakovaly.
Ale jinak, to musí být radost, zaplatit ročně přes 4K za nejistotu, jestli budu mít večer kde u baráku zaparkovat. Modrá zóna není předplacenej flek, ač by tomu už skoro cena odpovídala. Dá se za to koupit třeba kompletní obutí na Fabku. Už těm inženýrům někdo řekl, že když donutí lidi vydat peníze tady nemohou je použít jinde?
Sockou do tý kolbenky jezdit budete, holoto. ]:)

http://praha.idnes.cz/levnejsi-parkovani-by-melo-byt-v-pripade-rocniho-kuponu-na-mhd-pbc-/praha-zpravy.aspx?c=A150727_2180087_praha-zpravy_bur

Jsme přesvědčeni, že občanská neposlušnost a překročení určitých zákonů může být pro společnost prospěšná. Samozřejmě když je dobře podložená a když si ji dokážeme obhájit. Jakub Ort/Klinika :-)

Přispět do debaty

Reklama

Re: Modré zóny

[Registrovaný] Qet, 30.07.2015 01:19

Naserie to, že? Sa presťahuj a maš pokoj.

^ Odpovědět

#

[Registrovaný] Zarniwúp, 30.07.2015 12:17

Já v Praze nebydlím, já jen kroutím hlavou.

< Odpovědět

Jsme přesvědčeni, že občanská neposlušnost a překročení určitých zákonů může být pro společnost prospěšná. Samozřejmě když je dobře podložená a když si ji dokážeme obhájit. Jakub Ort/Klinika :-)

Re: Modré zóny

[Registrovaný] icepower32, 30.07.2015 11:27 [Upraveno]

K tomu snad jen "kurvy nenažraný"

^ Odpovědět

Re: Modré zóny poslední

[Registrovaný] Yarda, 30.07.2015 12:58

Problém je v tom, že i když se na ulici namaluje modrý pruh, nic se tím nevyřeší, akorát někteří zaparkují, jiní ne. Chtělo by to spíš řešit, jak zvýšit v té oblasti počet parkovacích míst, třeba placených, aby se dostalo na každého, kdo tam bude potřebovat zaparkovat. Například tím, že když developeři chtějí postavit další kancelářskou budovu v místech, kde je nebo se předpokládá že by mohl být nedostatek parkovacích míst, tak by měli mít povinnost ta parkovací místa zřídit - i pro obyčejné lidi, třeba i s mírným poplatkem, nejen pro VIP.

^ Odpovědět

Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Reklama

Přispět do debaty Zpět na debaty Nahoru

Reklama

© 2005-2018 Poradna.net – info@poradna.net, Google+